Firemná vizuálna identita

 

Korporátna alebo firemná vizuálna identita je to, čím sa odlíšite od ostatných. Je to konzistentný dizajn vo všetkom, čo reprezentuje firmu. Identita nezačína ani nekončí logom. Všetko s čím prichádzajú Vaši partneri a zákazníci do kontaktu by malo mať jasnú príslušnoť a vašu identitu.

Logotyp

Logo je základom Vašej identity. Kreatívne logo zároveň vystihne Váš biznis, firemnú kultúru aj hodnoty, ktoré reprezentujete.

Vizitky

Bez vizitky ani na krok. Ako sa propagovať efektívnejšie ako osobne. Zaujímavá a kreatívna vizitka neskončí hlboko v peňaženke medzi starými účtenkami. Telefónne čísla si už dávno neopisujeme z vizitiek do diárov. Vašu vizitku preto radi doplníme QR kódom, ktorý pohodlne premietne všetky Vaše kontaktné údaje do smartfónov Vašich potenciálnych zákazníkov

Hlavičkové papiere, obálky

Ako dostanete svoju značku do povedomia zákazníkov efektívnejšie? Určite denne pošlete množstvo faktúr, listov a e-mailov. Urobte svoju značku súčasťou dennej korešpondencie. Nenápadne logo, prípadne firemné farby uľahčia Vašim zákazníkom a partnerom rozoznať práve Vás.

Kalendáre

Vaša reklama môže byť na očiach celý rok. Pripravíme tú Vašu, či už vo forme vreckového alebo stolového kalendára až po veľký nástenný kalendár.

Výročné správy

Výročná správa je nezanedbateľnou súčasťou firemnej identity. Nie je iba o finančných výsledkoch a histórii, ale aj o budúcnosti, stratégii a smerovaní spoločnosti.

Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH

Načo ešte čakáte?

 

Máte nápad na projekt? Povedzte nám o ňom a my Vám pomôžete ho rýchlo a profesionálne zrealizovať. Sme tu pre všetky vaše otázky, pripomienky a dokonca aj kritiku.

Sociálna sieť

E-Maily sú pre Vás príliš oldschool? Sledujte nás na sociálnej sieti podľa Vašej voľby

Facebook

Copyright © 2014 PixelDesign

Hosted by exoHosting